Paspartování a rámování

Máte doma pěkné staré plakáty, fotografie nebo obrazy a potřebujete je oživit a dodat jim potřebnou hloubku? Naše Knihařství Šnejdarová Klatovy má pro vás jednoduché řešení. Nabízíme paspartování a rámování různých obrazů, grafik, vyšívaných i paličkovaných obrazů. Pokud obraz potřebuje také zasklít, i to není problém. Při zasklení obrazů používám plátěný lem v různých barvách. Při rámování je samozřejmostí také kroužek na zavěšení.

paspartování a ránování
Na pasparty a rámy používáme ty nejkvalitnější materiály a postupy, proto dosahujeme vždy toho nejlepšího výsledku. Pokud si nejste jisti s výběrem rámu nebo pasparty, rádi vám poradíme.

Kvalitní knihařská pasparta může být polepena plátnem či papírem v různých barvách dle přání zákazníka. V nabídce Knihařství Šnejdarová Klatovy najdete pasparty plátěné a kartonové.

Mezi další šlužby Knihařství Šnejdarová Klatovy patří také podlepování obrazů a map
- Nabízíme podlepování map, plakátů a různých dalších tisků na karton či na plátno.
- Karton mohu opatřit kroužkem pro uchycení.
- Plakáty či mapy podlepené plátnem se dají srolovat či skládat.
- Podlepení zajistí delší životnost.

Knihařství Šnejdarová Klatovy

Knihařství Šnejdarová Klatovy nabízí komplexní služby v oblasti paspartování, vázání knih, diplomových prací a jiných knihařských výrobků. V naší nabídce naleznete také vazby diplomových prací i náročnější tvorbu na míru přímo podle požadavků zákazníka.

Proč právě my?

Dbáme na kvalitu provedení v každé fázi výrobního procesu, jedná se o výhradně ruční vazbu knih, brožur a časopisů. Nově nabízíme i restaurování starých tisků a dokumentů.

Naše služby

VAZBY A PŘEVAZBY KNIH
PRO FOGLAROVCE A SBĚRATELE
DIPLOMOVÉ PRÁCE
ZLATOTISK A SLEPOTISK
RÁMOVÁNÍ
PASPARTOVÁNÍ
TISK
POTISK

Kontakt

Knihařství Martina Šnejdarová
Rozvoj 97
339 01 Klatovy

mobil: +420 728 992 993
email: kniharstvi.klatovy@seznam.cz