Diplomové práce

Potřebujete rychle a hlavně kvalitně vytisknout a svázat diplomovou, bakalářskou či závěrečnou práci? Kontaktujte nás! Naše Knihařství Šnejdarová Klatovy nabízí další službu, a tou je tisk a vazba diplomových prací. Vážeme a tiskneme veškeré druhy školních závěrečných prací, jako jsou např. diplomové práce, disertační práce, bakalářské práce absolventské a další závěrečné práce.

Desky na diplomové práce vyrábím sama, takže je možné použít různé materiály a struktury ale přání a potřeb klienta. Desky jsou zlaceny klasickou ražbou v stříbrné či zlaté barvě.

Lze vyrobit klasické desky formátu A4 na výšku i na šířku, které lze doplnit o kapsu na posudky či na CD, popřípadě individuální kapsu na mapu či výkresy.

U diplomových prací je možnost zaslat jako PDF soubor.

Knihařství Šnejdarová Klatovy

Knihařství Šnejdarová Klatovy nabízí komplexní služby v oblasti paspartování, vázání knih, diplomových prací a jiných knihařských výrobků. V naší nabídce naleznete také vazby diplomových prací i náročnější tvorbu na míru přímo podle požadavků zákazníka.

Proč právě my?

Dbáme na kvalitu provedení v každé fázi výrobního procesu, jedná se o výhradně ruční vazbu knih, brožur a časopisů. Nově nabízíme i restaurování starých tisků a dokumentů.

Naše služby

VAZBY A PŘEVAZBY KNIH
PRO FOGLAROVCE A SBĚRATELE
DIPLOMOVÉ PRÁCE
ZLATOTISK A SLEPOTISK
RÁMOVÁNÍ
PASPARTOVÁNÍ
TISK
POTISK

Kontakt

Knihařství Martina Šnejdarová
Rozvoj 97
339 01 Klatovy

mobil: +420 728 992 993
email: kniharstvi.klatovy@seznam.cz