Pro foglarovce a sběratele

Mnoho lidí se dnes stále vrací k odkazu Jaroslava Foglara a sbírají jeho knihy, popř. artefakty týkající se jeho Dvojky, nebo Foglara samotného. Jako oko v hlavě střeží staré Mladé hlasatele, Junáky, Vpřed, Pionýrské stezky, ABC a prakticky všechny staré časopisy, děděné z generace na generaci, stejně tak jako „salátové“ vydání starých „kobesovek“ nebo různá vydání seriálů na pokračování, jako Hoši od Bobří řeky, Záhada hlavolamu a jiné, které vycházely ve výše zmíněných časopisech pro chlapce na pokračování.

Velice citlivě dokážeme svázat tyto staré časopisy, aby nebyly poškozeny ořezem, špatnou vazbou…stejně tak opravíme „rozbité“ knihy, opatříme novou vazbou, deskami, včetně vyražení názvů…

Pro sběratele badatele dokážeme vyrobit v případě zájmu jednotnou vazbu (rozměry, barva desek, druh písma…), když si svoje „nálezy“ archivují a dávají vázat.

Víme, jakou cenu tyto „věci“ pro vás mají a tak nim také přistupujeme, nejsou to pro nás jen hromady starých časopisů, ale vidíme v nich poklady vašich sbírek. Každý postup s vámi rádi zkonzultujeme, vyslechneme si vaše názory a připomínky a společně najdeme tu nejlepší cestu pro vás.

Knihařství Šnejdarová Klatovy

Knihařství Šnejdarová Klatovy nabízí komplexní služby v oblasti paspartování, vázání knih, diplomových prací a jiných knihařských výrobků. V naší nabídce naleznete také vazby diplomových prací i náročnější tvorbu na míru přímo podle požadavků zákazníka.

Proč právě my?

Dbáme na kvalitu provedení v každé fázi výrobního procesu, jedná se o výhradně ruční vazbu knih, brožur a časopisů. Nově nabízíme i restaurování starých tisků a dokumentů.

Naše služby

VAZBY A PŘEVAZBY KNIH
PRO FOGLAROVCE A SBĚRATELE
DIPLOMOVÉ PRÁCE
ZLATOTISK A SLEPOTISK
RÁMOVÁNÍ
PASPARTOVÁNÍ
TISK
POTISK

Kontakt

Knihařství Martina Šnejdarová
Rozvoj 97
339 01 Klatovy

mobil: +420 728 992 993
email: kniharstvi.klatovy@seznam.cz