Zlatotisk a slepotisk

Pokud chcete zatraktivnit vaše tiskoviny, které mají dokonale zaujmout, máme tu pro vás speciální knihařskou techniku, a tou je zlatotisk. Jedná se o velice elegantní a oblíbenou techniku, kterou můžete zatraktivnit např. nadpis knihy či brožury, novoroční přání nebo luxusní vizitky. Nejčastěji se používá na svatebních oznámeních.

Slepotisk je další speciální knihařská technologie, kterou nabízí naše Knihařství Šnejdarová v Klatovech. Jedná se potisknutí titulní strany vázané knihy či brožury slepotiskovým písmem. Slepotisk může dosahovat i velice jemných detailů, a proto se nejčastěji používá na luxusních vizitkách, dále pak na hlavičkovém papíře, pozvánkách či svatebních oznámeních.

 

Knihařství Šnejdarová Klatovy

Knihařství Šnejdarová Klatovy nabízí komplexní služby v oblasti paspartování, vázání knih, diplomových prací a jiných knihařských výrobků. V naší nabídce naleznete také vazby diplomových prací i náročnější tvorbu na míru přímo podle požadavků zákazníka.

Proč právě my?

Dbáme na kvalitu provedení v každé fázi výrobního procesu, jedná se o výhradně ruční vazbu knih, brožur a časopisů. Nově nabízíme i restaurování starých tisků a dokumentů.

Naše služby

VAZBY A PŘEVAZBY KNIH
PRO FOGLAROVCE A SBĚRATELE
DIPLOMOVÉ PRÁCE
ZLATOTISK A SLEPOTISK
RÁMOVÁNÍ
PASPARTOVÁNÍ
TISK
POTISK

Kontakt

Knihařství Martina Šnejdarová
Rozvoj 97
339 01 Klatovy

mobil: +420 728 992 993
email: kniharstvi.klatovy@seznam.cz